Autoryzowany Dystrybutor marki Dino w Polsce. Podesty na przyczepkach, serwis, części.
+48 46 895 20 22 info@dinolift.pl

Zwyżka pająk / Zwyżka spider

230T-clip

Wielką zaletą maszyn Dino jest ich mobilność. Lata doświadczeń zaowocowały umiejętnym połączeniem najlepszych parametrów sprzętu z możliwym do osiągnięcia ograniczeniem jego wymiarów i masy. Oferowane podnośniki na przyczepkach są lżejsze niż porównywalne urządzenia konkurencyjnych marek. Szerokość transportowa najmniejszych modeli nie przekracza 1,5 metra. Można je przemieszczać przy pomocy odpowiedniego samochodu osobowego, co znacznie ogranicza koszty. Przyczepki zaprojektowano w ten sposób, że do ich przewożenia nie jest potrzebne auto ciężarowe czy ciągnik. Łatwo je więc transportować przez stosunkowo wąskie przejścia i ustawiać w niedogodnych warunkach.

            Zwyżka pająk to nowoczesna maszyna, która znakomicie sprawdza się zwłaszcza w trudnym terenie. Pomaga w tym zastosowanie gąsienic oraz specjalne podpory gwarantujące stabilność nawet na nierównym podłożu. Zwyżka spider okazuje się więc niezastąpiona w utrzymaniu czystości wysoko położonych zakamarków, przy pracach konserwacyjnych czy pielęgnacji zieleni np. model DINO 220XTC II o wysokości roboczej 22,10m . To pomysłowy sprzęt o wielu zastosowaniach. Łatwo poradzi sobie tam, gdzie nie można wjechać dużym dźwigiem czy skorzystać ze zwykłej drabiny. Więcej podnośników typu spider – tutaj.

Firma Dinolift gwarantuje szeroki wybór swoich maszyn. To aż dwadzieścia kilka modeli znakomitych podnośników różniących się kluczowymi parametrami, w tym masą i wysokością roboczą, a także rodzajem napędu. Dzięki temu każdy klient będzie w stanie dobrać urządzenie, które najlepiej spełni jego oczekiwania i okaże się najbardziej opłacalnym zakupem.