Autoryzowany Dystrybutor marki Dino w Polsce. Podesty na przyczepkach, serwis, części.
+48 46 895 20 22 info@dinolift.pl

Podnośnik przyczepka

slajd4

Podnośnik przyczepka

Urządzenia Dino mogą być zasilane prądem elektrycznym bezpośrednio ze standardowej sieci 230V, akumulatorowo lub z agregatu. Napęd elektryczny jest nie tylko cichy, ale także nie emituje spalin, co ma szczególne znaczenie podczas pracy w dużych pomieszczeniach. Opcjonalnie maszyny są wyposażone także w dodatkowy napęd spalinowy, a większe zwyżki w silniki diesla. Niezawodne jednostki Honda gwarantują bezproblemową pracę i wysoką wydajność. Standardowo podnośnik przyczepka jest wyposażony w funkcjonalne, podwójne sterowanie i wygodny panel. Obsługa tego typu podnośników w rzeczywistości przypomina jednak sterowanie tradycyjnymi podnośnikami koszowymi i nie powinna stanowić problemu nawet dla początkującego operatora.

Fińskie przedsiębiorstwo Dinolift Oy przykłada wielką wagę do wysokiej jakości stosowanych materiałów oraz ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych i serwisu. Zdecydowana większość części do poszczególnych maszyn jest wytwarzana na miejscu. To aż 85% wszystkich elementów. Te same oryginalne części zamienne trafiają bezpośrednio do autoryzowanych dystrybutorów i serwisów Dino rozsianych po całym świecie.

Firma zapewnia fachowy konsulting w zakresie doboru urządzenia optymalnie skonfigurowanego do potrzeb klientów, a także specjalistyczne szkolenia z prawidłowej obsługi maszyn. Jasno wyłożona teoria oraz praktyczne kursy maksymalizują bezpieczeństwo pracy operatorów. Dystrybutor marki Dinolift pomoże podjąć Państwu ekonomicznie racjonalną decyzję o zakupie lub wynajmie maszyn spełniających konkretne wymagania związane z ich zastosowaniem np. na budowie lub w hali magazynowej.