Autoryzowany Dystrybutor marki Dino w Polsce. Podesty na przyczepkach, serwis, części.
+48 46 895 20 22 info@dinolift.pl

Podesty na przyczepkach

Dino135T

Podesty na przyczepkach

Dinolift posiada czterdziestoletnie doświadczenie w produkcji maszyn zapewniających dostęp do trudno dostępnych miejsc na dużej wysokości. Wyroby tej renomowanej fińskiej firmy są wykorzystywane i cenione na całym świecie, zwłaszcza na terenie Skandynawii i północnej Europy. Obecnie poprzez sieć autoryzowanych partnerów sprzedają się w ponad 40 krajach.

            Podesty na przyczepkach mogą być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko na zewnątrz, ale także we wnętrzu pomieszczeń – na przykład w halach produkcyjnych lub obiektach sportowych czy sakralnych. Łatwo je stosować tam, gdzie z uwagi na zabudowę lub ograniczoną nośność gruntu nie wjedzie tradycyjny podnośnik koszowy zainstalowany na samochodzie ciężarowym. Sprzęt Dinolift jest doskonałym rozwiązaniem w szeregu prac wymagających bezpiecznego dostępu na dużej wysokości. Czyszczenie rynien, mycie okien i elewacji, usuwanie sopli i odśnieżanie dachów, malowanie i konserwacja wież kościelnych, wymiana świetlówek w latarniach albo pomoc na planie filmowym – to tylko niektóre z licznych zastosowań niezawodnych podestów na przyczepkach i zwyżek Dino.

Solidna konstrukcja doskonale komponuje się z nowoczesnym wyglądem podestów. Wysokość robocza poszczególnych modeli waha się od 12 do ponad 26 metrów. Wysięg boczny podnośnika teleskopowego przekracza 10 metrów. Urządzenia są wyposażone w wygodne kosze jedno lub dwuosobowe, których udźwig wynosi od 120 do 215 kg. Parametry te zapewniają komfortową, bezpieczną i wydajną pracę na wysokości. Innowacyjne maszyny Dino ze względu na swoje unikalne atuty coraz częściej zastępują tradycyjne podnośniki koszowe zainstalowane na platformach samochodów osobowych – zwłaszcza tam, gdzie nie ma potrzeby lub wręcz konieczności użycia dużych i ciężkich maszyn.