Autoryzowany Dystrybutor marki Dino w Polsce. Podesty na przyczepkach, serwis, części.
+48 46 895 20 22 info@dinolift.pl

Wynejm

Podnośniki na przyczepach,  pająk wynajem

Proponujemy Państwu korzystny wynajem znakomitych maszyn Dinolift. To nowoczesne urządzenia o bardzo wielu możliwościach zastosowania. Dysponujemy lekkimi podnośnikami na przyczepach, podnośnikami zwyżkami, które zmieszczą się w praktycznie każdych drzwiach oraz zwyżkami pająk, które można ustawić nawet w trudnym terenie. Nasze maszyny dojadą także tam, gdzie zwykły podnośnik koszowy okazuje się bezużyteczny. Podnośniki Dino świetnie sprawdzają się we wnętrzach pomieszczeń, w ogrodach, na terenie zabudowanym i nie tylko. Są łatwe w transporcie, nie zostawiają śladów, nie brudzą, są ciche i niezawodne.

Jeśli chcą Państwo umyć trudno dostępne miejsca na terenie zakładu przemysłowego, przyciąć zawadzające gałęzie drzew, pomalować elewację, dokonać pomiarów na potrzeby budowy stacji bazowej telefonii komórkowej, szybko pozbyć się zalegającego na dachu śniegu lub niebezpiecznych sopli albo mają Państwo inne zlecenie dotyczące prac na wysokości, to wynajem podnośnika Dino prawdopodobnie okaże się najlepszym rozwiązaniem

Zapewniamy wynajem krótko i długoterminowy. Zatrudniamy doświadczonych operatorów naszych maszyn, dzięki którym każde zlecenie wykonywane jest w sposób sprawny i bezpieczny. Firma posiada ubezpieczenie na swoją działalność. Dysponujemy własnym transportem, w razie potrzeby wynajmujemy też agregat prądotwórczy. Atutem naszej firmy są elastyczne terminy i ceny, które ustalamy indywidualnie w zależności od charakteru zlecenia, liczby godzin i odległości do klienta.

Na podstawie rozmowy z klientem lub wizji lokalnej dobieramy sprzęt optymalnie nadający się do określonej pracy. Okazjonalny wynajem podnośnika na przyczepie lub zwyżki pająk, to stosunkowo tanie rozwiązanie, w przeciwieństwie do zakupu tego typu urządzenia. Jesteśmy legalnie działającą firmą, na wykonywane usługi wystawiamy faktury VAT.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Staramy się być tak dyspozycyjni, jak to możliwe. Prosimy mieć jednak na uwadze, że w niektórych okresach firma notuje znacznie więcej zleceń niż przeciętnie. Dlatego zachęcamy do jak najwcześniejszego kontaktu i rezerwacji dogodnego terminu.